וואטסאפ

BLANKO BLOG

אפיון אפליקציות מובייל: מה חשוב לדעת - הילה בלאן

ב-24% מכלל האפליקציות משתמשים רק פעם אחת ו-57% מכלל האפליקציות נמחקות מהסמארטפון על ידי המשתמשים בתוך כחודש.

אפיון אפליקציה: כי רעיון טוב לבדו אינו מספיק לפיתוח אפליקציה

אפיון אפליקצייה הוא אחד מהשלבים הראשונים והחשובים ביותר בעת בניית אפליקציות חדשות והוא יכול לשמש גם גלגל הצלה לאפליקציות מדשדשות קיימות. נכון, מאחורי כל אפליקציה מוצלחת עומד רעיון נפלא, יחד עם זאת, רעיון טוב לבדו אינו מהווה ערובה לפיתוח אפליקציה מוצלחת.

מעצב/ת UX: ​​כי אנשים מתאהבים בחוויה - הילה בלאן

מעצב/ת UX מתמקדים בשיפור מתמיד של שביעות רצון המשתמשים באפליקציות, באתרי אינטרנט, בתוכנות ובמערכות. מעצב/ת UX הופכים פעולות מורכבות לקלות ופשוטות והם יכולים לעשות את ההבדל בין מוצר פופולרי ומוצלח לבין מוצר זניח ונשכח.

Data visualization!

בעידן הביג דאטה, טכנולוגיות Data visualization הפכו חיוניות לניתוח והצגה של כמויות מסיביות של נתונים גולמיים הזורמים ללא הרף ממקורות שונים, ותוצרי Data visualization מניחים את התשתית לתהליכי קבלת החלטות מונעי-נתונים.

Native app

​פיתוח Native app יאפשר לכם להשאיר חותם במרחב הדיגיטלי, להגדיל את היקף המכירות ולרתום את טכנולוגיית המובייל להגברת המעורבות במוצר שלכם.

מיקרו קופי

מיקרו קופי נמצא בלב ליבה של חוויית המשתמשים ומעצב אותה. זה המשפט הקצר, שברירי המילים או המילה הקטנה בממשקים דיגיטליים שמחוללים שינויים גדולים.

אינפוגרפיקה

אינפוגרפיקה היא כלי רב עוצמה המעניק הזדמנות להפוך מידע מורכב - לפשוט, נגיש ובהיר, והיא משלבת בין שני האלמנטים החשובים ביותר במרחב הדיגיטלי - מידע וגרפיקה.

מהו מיקרוקופי?

כאשר אנחנו מדברים על המונח חוויית משתמש, אנו מתכוונים לשילובם של אלמנטים שונים, אלמנטים שיחדיו יוצרים עבורנו את הממשק האידיאלי והנוח לגולשים.

הדמיות אפליקציה

יצירת אבטיפוס הוא חלק חיוני ובלתי נפרד מן התהליך העיצובי והפרקטי של כל מוצר ומוצר. זה תקף לגבי אדריכלים, מהנדסים, מעצבים תעשייתיים וכן גם עבור מעצבי אפליקציות וחוויית משתמש.