וואטסאפ

Reignn

Reignn Reignn Reignn Reignn Reignn Reignn

על המוצר

Reignn הינה פלטפורמת web המיועדת למפרסמים ובעלי אתרים ומהווה כלי רב עוצמה, המסייע לנתח ולנהל נתונים בצורה מותאמת אישית.

המערכת מציעה אלגוריתם חכם המסייע למפרסמים לשמור בצורה אקטיבית על איכות הפרסום ולאזן בצורה בטוחה בין כמות הפרסומות וחווית המשתמש מבלי לפגוע ב- traffic, דבר המסייע למפרסם להפיק את מקסימום הרווחים ממודעות הפרסום שבבעלותו.

התהליך

האתגרים של משתמשים במעבר לסביבת עבודה חדשה יכולים להיות מגוונים ולכלול מגמות והשפעות מורכבות בעיקרן.הפערים בין שפות ותרבויות ארגוניות יכולים ליצור קושי בהבנה ובהתמקדות.המעבר לכלי ולמערכות חדשות עשוי לדרוש זמן ומאמץ מצד העובדיםהמעבר לסביבת עבודה חדשה מהווה תהליך מורכב הדורש התמודדות עם אתגרים מגוונים. החוויה תלויה בצוותים ובאופן הניהול, והיא יכולה להשפיע על התחושה של המשתמשים לגבי הסביבה החדשה והרצון שלהם להשקיע בה.

הבנת הצורך המדויק של קהל היעד אשר אינו מתמצא במערכות הכוללות את היכולות הללו. ניתוח ופירוק רכיבי הממשק לכדי שפה ברורה ונגישה במטרה לסייע למשתמשים לנהל בו זמנית כמות גדולה של שטחי פרסום. הושם דגש על ארכטקטורה ממשקית ברורה על מנת לייצר תחושת שליטה ואמון במערכת במטרה לעודד את המשתמשים להמשיך ולחקור חלקים נוספים וכלים חדשים ובכך להגדיל את ההכנסות שלהם ואת יחסי ה- engagement עם המוצר.

Wireframing

בראשית התהליך, איתרנו את צרכי המערכת והמוצר, אל מול צרכי המשתמשים של המערכת. לאחר מכן פיצחנו את הפתרונות הדרושים תוך גיבוש תרשים זרימה אופטימלי.

"אני מאמינה שכאשר משתמשים נמצאים

באינטראקציה עם המערכת צריך לעזור להם להרגיש

שהם קיבלו ערך מידי -אשר  שבסופו של דבר מתורגם

לעוד משתמשים חדשים עבור הלקוח שלי"